Termelési operátor munka Szigetszentmiklóson

Cégünk a Knipping Kunststofftechnik Gessmann cégcsoport tagja, autóipar számára alkatrészek és részegységek gyártásával foglalkozik.

Partnereink a nevünket a minőséggel, megbízhatósággal és szakértelemmel kapcsolják össze.

Szigetszentmiklósi telephelyünkre folyamatosan bővülő csapatunkba, azonnali kezdéssel,3 műszakos munkarendbe motivált munkatársainkat keressük.

Feladatok

  • automata és félautomata fröccsöntő gépek kezelése:
  • alkatrészek ellenőrzése, előírás szerinti csomagolása
  • műanyag alkatrészek kézi szerelése, megadott munkautasítások alapján, vizuális ellenőrzése

Elvárások

  • három műszakos munkarend vállalása
  • minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előnyt jelent
  • minőség iránti elkötelezettség

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások (cafeteria, munkába járás támogatása)
  • szabadon vállalható túlóra ( hétköznap vagy hétvégente)
  • biztos, tervezhető munkarend
  • stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • előrelépési lehetőségek, szakmai képzések
  • modern munkakörnyezet, támogató közösség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott