Fizikai, segéd, betanított munka

Tv összeszerelő operátor állás Szigetszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
2018. 08. 08. 11:51

Szigetszentmiklósi televízió gyárunkba keresünk összeszerelő operátorokat hosszú távra, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • Szalag mellett betanított, összeszerelő munka, címkézés és csomagolási tevékenység.

Egy műszak: 7,30- 16,00 (ebédidő + 2 szünet), hétvégi munkavégzés nincs.

Elvárások:

  • Csapatszellem
  • Monotónia tűrés
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Amit kínálunk:

  • Kulturált, inspiráló, klimatizált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
  • Céges buszjáratok
  • Bejelentett biztos fizetés + jelenléti bónusz (utalás minden hó 5-ig)
  • Minden hónap végén a legjobb dolgozókat megjutalmazzuk; jó hangulatú céges ebéd, pizzázás
  • Gyümölcsnap 2 hetente
  • Csapatépítő programok

Jelenkezés módja:

Várjuk fényképes Önéletrajzát az info@expressluck.hu e-mail címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése